دکتر بهاره باقرزاده

دکتر بهاره باقرزاده

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان

کد نظام پزشکی

133395
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهاره باقرزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهاره باقرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

خانم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باحوصله و عالی بودن

شهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر خیلی مهربان و باحوصله و باسواد هستند

بهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش برخورد و با سواد بودن راضی بودم.

شیما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

ثربا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص بیماری شون عالیه؛ من کاملا راضی بودم و دخترم درمان شد.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بهاره باقرزاده
نوبت مطب چهارراه فرهنگیان
رزرو آنلاین نوبت
کرمان - کرمان، چهارراه فرهنگیان، بلوار معلم، روبروی هتل پارس، ساختمان پزشکان یاس، طبقه سوم
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهاره باقرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهاره باقرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهاره باقرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهاره باقرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت بهاره باقرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره باقرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهاره باقرزاده کجا است؟
دکتر بهاره باقرزاده 1 مطب در مطب چهارراه فرهنگیان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهاره باقرزاده را ببینید.
+
آیا دکتر بهاره باقرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره باقرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهاره باقرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهاره باقرزاده متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهاره باقرزاده چه زمانی است؟
دکتر بهاره باقرزاده از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره باقرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهاره باقرزاده چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر بهاره باقرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهاره باقرزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر بهاره باقرزادهدکتر بهاره باقرزاده dr bahareh bagher zadeh از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر بهاره باقرزاده در کرمان، چهارراه فرهنگیان، بلوار معلم، روبروی هتل پارس، ساختمان پزشکان یاس، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهاره باقرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09136017598,09376678769 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهاره باقرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهاره باقرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهاره باقرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهاره باقرزاده متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهاره باقرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.