درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران

فلوشیپ جراحی زیبایی زنان

کد نظام پزشکی

۱۱۰۸۹۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان و زایمان و نازایی

اطلاعات مطب پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، سه راه سلیمانیه، جنب پمپ بنزین سلیمانیه، نبش کوچه مشایخی، پلاک 597، واحد 14، طبقه پنجم

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پیروزی
ملاحظات

مراجعین محترم لطفا قبل از مراجعه با شماره همراه ثبت شده تماس گرفته و نوبت خود را چک کنید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مریم بافی قدیمی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۴۵,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر مریم بافی قدیمی
دکتر مریم بافی قدیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم بافی قدیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم بافی قدیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم بافی قدیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم بافی قدیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم بافی قدیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم بافی قدیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم بافی قدیمی کجا است؟
دکتر مریم بافی قدیمی 1 مطب در مطب پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم بافی قدیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم بافی قدیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم بافی قدیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم بافی قدیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم بافی قدیمی متخصص زنان و زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم بافی قدیمی چه زمانی است؟
دکتر مریم بافی قدیمی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم بافی قدیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم بافی قدیمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم بافی قدیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم بافی قدیمی 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم بافی قدیمی

دکتر مریم بافی قدیمی dr maryam bafi ghadimi از دکترهای متخصص تخصص زنان و زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مریم بافی قدیمی در تهران، خیابان پیروزی، سه راه سلیمانیه، جنب پمپ بنزین سلیمانیه، نبش کوچه مشایخی، پلاک 597، واحد 14، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم بافی قدیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02136603234-09059183196 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم بافی قدیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم بافی قدیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم بافی قدیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم بافی قدیمی تخصص زنان و زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان و زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم بافی قدیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.