تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب میدان منیریه

آدرس:

تهران، میدان منیریه، خیابان معیری، روبه روی حسینیه آذرشهری ها، پلاک ۱۰۸، طبقه دوم، واحد ۷و۸

تلفن:02155361000

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سوزان ثانوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سوزان ثانوی
نوبت مطب میدان منیریه
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان منیریه، خیابان معیری، روبه روی حسینیه آذرشهری ها، پلاک ۱۰۸، طبقه دوم، واحد ۷و۸
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 23 خرداد ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سوزان ثانوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سوزان ثانوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سوزان ثانوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سوزان ثانوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سوزان ثانوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سوزان ثانوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سوزان ثانوی کجا است؟
دکتر سوزان ثانوی 1 مطب در مطب میدان منیریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سوزان ثانوی را ببینید.
+
آیا دکتر سوزان ثانوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سوزان ثانوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سوزان ثانوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سوزان ثانوی متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سوزان ثانوی چه زمانی است؟
دکتر سوزان ثانوی از روز سه‌شنبه 23 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سوزان ثانوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سوزان ثانوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سوزان ثانوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سوزان ثانوی 0 از 5 است.

درباره دکتر سوزان ثانویدکتر سوزان ثانوی dr sozan sanavi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر سوزان ثانوی در تهران، میدان منیریه، خیابان معیری، روبه روی حسینیه آذرشهری ها، پلاک ۱۰۸، طبقه دوم، واحد ۷و۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سوزان ثانوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155361000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سوزان ثانوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سوزان ثانوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سوزان ثانوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سوزان ثانوی متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سوزان ثانوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.