دکتر سمیرا شهابی نژاد

دکتر سمیرا شهابی نژاد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

55505
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سمیرا شهابی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمیرا شهابی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر بسیار آرام و متین و با آرامش و باتجربه هستند. چیزی ک نظر منو همیشه جلب میکنه خط خوش خانم دکتر و توضیح دادن خوبشون هست برای مریض. برخلاف اکثر پزشکا که بقدری سریع مینوسین و صحبت میکنن که هیچی متوجه نمیشیم. من سال۸۸ یه عمل سزارین داشتم پیش ایشون. عالی بود. الانم به تازگی ی عمل دیگه داشتم کارشون عالیه.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیاررر با تجربه و عالی هستن، اگه دنبال دکتر خوب کار بلد هستین ایشون در کارشون بسیار دلسوز و عالین

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با حوصله هستن.فعلا درحال درمان میباشم

عطیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک با اخلاق و دقیق

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سمیرا شهابی نژاد
نوبت مطب بلوار فردوسی
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - مشهد، حاشیه بلوار فردوسی، بعد از میدان جانباز به طرف چهارراه مهدی، بین ثمانه و مهدی، پلاک ۲۰۳، ساختمان پزشکان آیدا
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیرا شهابی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیرا شهابی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیرا شهابی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمیرا شهابی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیرا شهابی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا شهابی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمیرا شهابی نژاد کجا است؟
دکتر سمیرا شهابی نژاد 1 مطب در مطب بلوار فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سمیرا شهابی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر سمیرا شهابی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا شهابی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمیرا شهابی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیرا شهابی نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیرا شهابی نژاد چه زمانی است؟
دکتر سمیرا شهابی نژاد از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیرا شهابی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیرا شهابی نژاد چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر سمیرا شهابی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیرا شهابی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر سمیرا شهابی نژاددکتر سمیرا شهابی نژاد dr samira shahabi nezhad از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر سمیرا شهابی نژاد در مشهد، حاشیه بلوار فردوسی، بعد از میدان جانباز به طرف چهارراه مهدی، بین ثمانه و مهدی، پلاک ۲۰۳، ساختمان پزشکان آیدا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیرا شهابی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136098431 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیرا شهابی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیرا شهابی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیرا شهابی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیرا شهابی نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیرا شهابی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.