دکتر مهرداد بوستانی

دکتر مهرداد بوستانی

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

44543
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات مطب شامل : طب سوزنی ، حجامت و انجام کلیه کارهای زیبایی میباشد.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب درمانگاه تپش

آدرس:

شیراز بلوار دانشجو، جنب خوابگاه ارم، درمانگاه تخصصی تپش

اطلاعات مطب معالی آباد

آدرس:

شیراز، معالی آباد، نبش خیابان پزشکان، ساختمان یاقوت، طبقه1

تلفن:071336340013

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهرداد بوستانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرداد بوستانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهرداد بوستانی
نوبت مطب درمانگاه تپش
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز بلوار دانشجو، جنب خوابگاه ارم، درمانگاه تخصصی تپش

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

نوبت مطب معالی آباد
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، معالی آباد، نبش خیابان پزشکان، ساختمان یاقوت، طبقه1
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 08:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو56,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرداد بوستانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد بوستانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد بوستانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرداد بوستانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد بوستانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد بوستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرداد بوستانی کجا است؟
دکتر مهرداد بوستانی 2 مطب در مطب درمانگاه تپش و مطب معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرداد بوستانی را ببینید.
+
آیا دکتر مهرداد بوستانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد بوستانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرداد بوستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد بوستانی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرداد بوستانی چه زمانی است؟
دکتر مهرداد بوستانی از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد بوستانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرداد بوستانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهرداد بوستانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرداد بوستانی 0 از 5 است.

درباره دکتر مهرداد بوستانیدکتر مهرداد بوستانی dr mehrdad bostani از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر مهرداد بوستانی در شیراز بلوار دانشجو، جنب خوابگاه ارم، درمانگاه تخصصی تپش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرداد بوستانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136460252-07136460051 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد بوستانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرداد بوستانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرداد بوستانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرداد بوستانی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرداد بوستانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.