دکتر امیر جباری

دکتر امیر جباری

تخصص داخلی

فوق تخصص قلب و عروق

خرم آباد

کد نظام پزشکی

44276
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب چهارراه فرهنگ

آدرس:

خرم آباد، چهارراه فرهنگ، ساختمان خورشید، طبقه ۳

تلفن:06633324923

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر جباری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر جباری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

فرهاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک کار بلد و خوش صحبتی هستن

زینت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

اسما
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فقط عالی هست تشخیصشون،برخوردشون عالی بسیار دلسوز و با محبت هستن برای بیمارشون هم سنگ تمام میزارن فوق العاده هستن از رفتار زیباشون نهایت تشکر و سپاسگزاری را دارم

افشین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی خوشرو صبور با دانش

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر امیر جباری
نوبت مطب چهارراه فرهنگ
رزرو آنلاین نوبت
خرم آباد - خرم آباد، چهارراه فرهنگ، ساختمان خورشید، طبقه ۳
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر جباری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر جباری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر جباری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر جباری چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر جباری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر جباری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر جباری کجا است؟
دکتر امیر جباری 1 مطب در مطب چهارراه فرهنگ دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیر جباری را ببینید.
+
آیا دکتر امیر جباری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر جباری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر جباری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر جباری متخصص داخلی و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر جباری چه زمانی است؟
دکتر امیر جباری از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر جباری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر جباری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر امیر جباری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر جباری 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر جباریدکتر امیر جباری dr amir jabbari از دکترهای متخصص داخلی خرم آباد هستند. مطب دکتر امیر جباری در خرم آباد، چهارراه فرهنگ، ساختمان خورشید، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر جباری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06633324923 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر جباری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر جباری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر جباری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر جباری متخصص داخلی و فوق تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر جباری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.