دکتر پیام ناصح غفوری

دکتر پیام ناصح غفوری

تخصص کودکان و نوزادان

اصفهان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

پزشک متخصص مقیم picu و nicu و زایشگاه

پزشک درمانگاهی و اسکرین بیمارستانی و اورژانس

کنترل و پایش رشد و نمو و تغذیه

بیماری های حاد و تب دار و عفونی

درمان زردی نوزادان و فتوتراپی

مشکلات گوارشی و رفلاکس وآلرژی های غذایی

آسم و آلرژی و حساسیت های تنفسی

کم خونی و مشکلات غدد ، دیابت و تیروئید

پایش و پیگیری عفونت کلیه و مجاری ادراری

کد نظام پزشکی

۱۶۲۶۸۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات درمانگاه شهدا

آدرس:

اصفهان، سپاهان شهر، بلوار شاهد، درمانگاه شهدا

افتخارات

مدرس دوره های بازآموزی احیای نوزاد اورژانس ۱۱۵

محقق دانشگاهی مسمومیت و بیماری عفونی واگیر covid19 وتفاوت پاراکلینیکی کودکان و بزرگسالان

چاپ مقاله در مجلات معتبر بین المللی نمایه دار isi و scopus

مدرس دوره های بازآموزی احیای نوزاد اورژانس ۱۱۵

عضو گروه بین رشته ای اطفال و طب سنتی ایرانی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر پیام ناصح غفوری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

درمانگاه شهدا

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر پیام ناصح غفوری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۴۵,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر پیام ناصح غفوری می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

۳۵,۰۰۰ تومان
پرسش و پاسخ متنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر پیام ناصح غفوری
دکتر پیام ناصح غفوری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پیام ناصح غفوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیام ناصح غفوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پیام ناصح غفوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پیام ناصح غفوری چقدر است؟
هزینه ویزیت پیام ناصح غفوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیام ناصح غفوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پیام ناصح غفوری کجا است؟
دکتر پیام ناصح غفوری 1 مطب در درمانگاه شهدا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پیام ناصح غفوری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پیام ناصح غفوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیام ناصح غفوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پیام ناصح غفوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیام ناصح غفوری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پیام ناصح غفوری چه زمانی است؟
دکتر پیام ناصح غفوری از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پیام ناصح غفوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پیام ناصح غفوری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر پیام ناصح غفوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پیام ناصح غفوری 5 از 5 است.

درباره دکتر پیام ناصح غفوری

دکتر پیام ناصح غفوری dr payam naseh ghafori از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر پیام ناصح غفوری در اصفهان، خیابان فردوسی، مجتمع نیکان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پیام ناصح غفوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09382320095 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پیام ناصح غفوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پیام ناصح غفوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پیام ناصح غفوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پیام ناصح غفوری تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پیام ناصح غفوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.