دکتر اعظم ایمانی

دکتر اعظم ایمانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شهرکرد

کد نظام پزشکی

106112
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه فصیحی

آدرس:

شهرکرد، چهارراه فصیحی، جنب سونوگرافی دکتر آزاد

تلفن:03832252747

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اعظم ایمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اعظم ایمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص وبرخوردشان بسیار خوب بود

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر اعظم ایمانی
نوبت مطب چهارراه فصیحی
رزرو آنلاین نوبت
شهرکرد - شهرکرد، چهارراه فصیحی، جنب سونوگرافی دکتر آزاد

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اعظم ایمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم ایمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اعظم ایمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اعظم ایمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم ایمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم ایمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اعظم ایمانی کجا است؟
دکتر اعظم ایمانی 1 مطب در مطب چهارراه فصیحی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اعظم ایمانی را ببینید.
+
آیا دکتر اعظم ایمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم ایمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اعظم ایمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم ایمانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اعظم ایمانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اعظم ایمانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم ایمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اعظم ایمانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر اعظم ایمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اعظم ایمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر اعظم ایمانیدکتر اعظم ایمانی dr azam imani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شهرکرد هستند. مطب دکتر اعظم ایمانی در شهرکرد، چهارراه فصیحی، جنب سونوگرافی دکتر آزاد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اعظم ایمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03832252747 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اعظم ایمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اعظم ایمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اعظم ایمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اعظم ایمانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اعظم ایمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.