دکتر فاطمه ثمنی

دکتر فاطمه ثمنی

دکترای روانشناسی

روانشناس بالینی
تهران
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

زوج درمانی

مشاوره فرد

مشاوره نوجوان

مشاوره تحصیلی

مشاوره خانواده

مشاوره قبل از ازدواج

درمان افسردگی / وسواس / فوبیا / عدم اعتماد به نفس

مدرس مهارت هار زندگی و فرزندپروری

کد نظام پزشکی

31137

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تهران، ولیعصر، بعد از جام جم، نبش کوچه روانپور، برج جم، طبقه پنجم، واحد ۳

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

اطلاعات مطب پیروزی

آدرس:

تهران، پیروزی، نرسیده به مترو نیرو هوایی، بین خیابان سوم و چهارم نیرو هوایی، پلاک 93، طبقه اول، واحد 1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه ثمنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه ثمنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ولیعصر

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فاطمه ثمنی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر فاطمه ثمنی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر فاطمه ثمنی
دکتر فاطمه ثمنی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه ثمنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه ثمنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه ثمنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه ثمنی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه ثمنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه ثمنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه ثمنی کجا است؟
دکترفاطمه ثمنی مطب ولیعصر و مطب پیروزی مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه ثمنی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه ثمنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه ثمنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه ثمنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه ثمنی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه ثمنی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه ثمنی از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه ثمنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه ثمنی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر فاطمه ثمنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه ثمنی 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه ثمنیدکترفاطمه ثمنی fatemeh samani از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر فاطمه ثمنی در تهران، ولیعصر، بعد از جام جم، نبش کوچه روانپور، برج جم، طبقه پنجم، واحد ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه ثمنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09127628113-02133365921 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه ثمنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه ثمنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه ثمنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه ثمنی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه ثمنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.