دکتر معصومه رحیم نواز

دکتر معصومه رحیم نواز

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

70651
%67
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب یافت آباد

آدرس:

تهران، چهارراه یافت آباد، بلوارمعلم، میدان معلم، نبش شرقی میدان، ساختمان ترنج، طبقه دوم شرقی، واحد3

تلفن:02166689008

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر معصومه رحیم نواز را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه رحیم نواز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%67
2 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رستا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باحوصله و با درک

لیلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی خوش اخلاق هستند و از درک بالایی برخوردارند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر معصومه رحیم نواز
نوبت مطب یافت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، چهارراه یافت آباد، بلوارمعلم، میدان معلم، نبش شرقی میدان، ساختمان ترنج، طبقه دوم شرقی، واحد3
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 18:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه رحیم نواز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه رحیم نواز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه رحیم نواز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه رحیم نواز چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه رحیم نواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه رحیم نواز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه رحیم نواز کجا است؟
دکتر معصومه رحیم نواز 1 مطب در مطب یافت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر معصومه رحیم نواز را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه رحیم نواز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه رحیم نواز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه رحیم نواز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه رحیم نواز متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه رحیم نواز چه زمانی است؟
دکتر معصومه رحیم نواز از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه رحیم نواز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه رحیم نواز چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر معصومه رحیم نواز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه رحیم نواز 4 از 5 است.

درباره دکتر معصومه رحیم نوازدکتر معصومه رحیم نواز dr masoumeh rahimnavaz از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر معصومه رحیم نواز در تهران، چهارراه یافت آباد، بلوارمعلم، میدان معلم، نبش شرقی میدان، ساختمان ترنج، طبقه دوم شرقی، واحد3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه رحیم نواز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166689008 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه رحیم نواز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه رحیم نواز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه رحیم نواز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه رحیم نواز متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه رحیم نواز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.