دکتر لیلا کسایی

دکتر لیلا کسایی

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اصفهان

کد نظام پزشکی

102952
%93
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب آمادگاه

آدرس:

اصفهان، آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک B، طبقه دوم، واحد ۲۱۰

تلفن:03132240833

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا کسایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا کسایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%93
13 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

دانش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستند با حوصله احوال بیمار رو میپرسم و با اخلاق هستند پسرم کرونا داشت و همینطور خانمم و با تجویز دارو در حال بهبودی هستیم

فردوس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوب و حاذق، مادرم شهریور ۱۴۰۰ در اوج مرگ و میر کرونا مبتلا به کرونا شدند و بهشون مراجعه کردند با وجود مریض ها بسیار و شلوغی مطب خداروشکر با تجویز به موقع و موثر درمان شدند حتی بعد از سی تی اسکن متوجه درگیری متوسط تا زیاد ریه شدیم ولی علایمشون رو به بهبودی رفته بود و اینها همه بخاطر درمان زود و به موقعشون بود سلامتی مادرم رو مدیون ایشون و لطف خداوند هستیم انشالا که خدا بهترین ها را براشون رقم بزنه

حمیدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام .واقعا دکتر خوبی هستند

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

من با علائم کرونا رفتم پیش ایشون خانم دکتر بسیاااار اخلاق خوبی دارن و با حوصله هستن و من هم با مصرف داروهاشون رو به بهبود رفتم شکر خدا

شکوفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی کامل معاینه میکنن،با صبر و حوصله ویزیت میکنن.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر لیلا کسایی
نوبت مطب آمادگاه
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک B، طبقه دوم، واحد ۲۱۰
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا کسایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا کسایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا کسایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا کسایی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا کسایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا کسایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا کسایی کجا است؟
دکتر لیلا کسایی 1 مطب در مطب آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا کسایی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا کسایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا کسایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا کسایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا کسایی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا کسایی چه زمانی است؟
دکتر لیلا کسایی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا کسایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا کسایی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر لیلا کسایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا کسایی 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلا کساییدکتر لیلا کسایی dr leyla kasaei از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری اصفهان هستند. مطب دکتر لیلا کسایی در اصفهان، آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک B، طبقه دوم، واحد ۲۱۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا کسایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240833 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا کسایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا کسایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا کسایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا کسایی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا کسایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.