دکتر سهیلا اژدریان

دکتر سهیلا اژدریان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

34882

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب پونک

آدرس:

تهران، پونک، اشرفی اصفهانی، خیابان اردیبهشت، بالای داروخانه دکترشیرزاده، طبقه اول

تلفن:02144479195

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • بانک صادرات
  • بانک تجارت
  • بانک کشاورزی
  • بانک سپه

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سهیلا اژدریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سهیلا اژدریان
نوبت مطب پونک
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، پونک، اشرفی اصفهانی، خیابان اردیبهشت، بالای داروخانه دکترشیرزاده، طبقه اول
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سهیلا اژدریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهیلا اژدریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سهیلا اژدریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سهیلا اژدریان چقدر است؟
هزینه ویزیت سهیلا اژدریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا اژدریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سهیلا اژدریان کجا است؟
دکتر سهیلا اژدریان 1 مطب در مطب پونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سهیلا اژدریان را ببینید.
+
آیا دکتر سهیلا اژدریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا اژدریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سهیلا اژدریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهیلا اژدریان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سهیلا اژدریان چه زمانی است؟
دکتر سهیلا اژدریان از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا اژدریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سهیلا اژدریان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سهیلا اژدریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سهیلا اژدریان 0 از 5 است.

درباره دکتر سهیلا اژدریاندکتر سهیلا اژدریان dr soheyla azhdariyan از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر سهیلا اژدریان در تهران، پونک، اشرفی اصفهانی، خیابان اردیبهشت، بالای داروخانه دکترشیرزاده، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سهیلا اژدریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144479195 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سهیلا اژدریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سهیلا اژدریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سهیلا اژدریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سهیلا اژدریان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سهیلا اژدریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.