دکتر پیمان خزاعی

دکتر پیمان خزاعی

تخصص چشم پزشکی

اهواز

کد نظام پزشکی

۱۵۱۴۱۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان نادری

آدرس:

اهواز، خیابان نادری، بین خوانساری و موسوی، مجتمع پزشکی بزرگ نادری، طبقه سوم، واحد ۱۱۹

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان نادری
دکتر پیمان خزاعی
دکتر پیمان خزاعی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پیمان خزاعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیمان خزاعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پیمان خزاعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پیمان خزاعی چقدر است؟
هزینه ویزیت پیمان خزاعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان خزاعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پیمان خزاعی کجا است؟
دکتر پیمان خزاعی 1 مطب در مطب خیابان نادری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پیمان خزاعی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پیمان خزاعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان خزاعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پیمان خزاعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیمان خزاعی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پیمان خزاعی چه زمانی است؟
دکتر پیمان خزاعی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان خزاعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پیمان خزاعی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پیمان خزاعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پیمان خزاعی 0 از 5 است.

درباره دکتر پیمان خزاعی

دکتر پیمان خزاعی dr peyman khazaei از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی اهواز هستند. مطب دکتر پیمان خزاعی در اهواز، خیابان نادری، بین خوانساری و موسوی، مجتمع پزشکی بزرگ نادری، طبقه سوم، واحد ۱۱۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پیمان خزاعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06132231294 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پیمان خزاعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پیمان خزاعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پیمان خزاعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پیمان خزاعی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پیمان خزاعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.