دکتر مریم الماسی

دکتر مریم الماسی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

85808
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص زنان

فلوشیپ لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی

کولپوسکوپی

جراحی های کم تهاجمی زنان

اندومتریوز

جراحی های زیبایی و ترمیمی زنان

درمان hpv و زگیلهای تناسلی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

تهران، ستارخان، میدان توحید، ابتدای نصرت غربی، پلاک ۲۳، واحد ۹

تلفن:02166912994

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم الماسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم الماسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار خوش برخورد و صبور بودن. وقت کافی برای بیمار میزارن. من از دیدنشون بسیار، انرژی مثبت گرفتم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مریم الماسی
نوبت مطب ستارخان
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، ستارخان، میدان توحید، ابتدای نصرت غربی، پلاک ۲۳، واحد ۹

در حال حاضر نوبت های پزشک پر شده.

مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو75,500 تومان
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم الماسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم الماسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم الماسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم الماسی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم الماسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم الماسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم الماسی کجا است؟
دکتر مریم الماسی 1 مطب در مطب ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم الماسی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم الماسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم الماسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم الماسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم الماسی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم الماسی چه زمانی است؟
دکتر مریم الماسی از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم الماسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم الماسی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مریم الماسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم الماسی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم الماسیدکتر مریم الماسی dr maryam almasi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مریم الماسی در تهران، ستارخان، میدان توحید، ابتدای نصرت غربی، پلاک ۲۳، واحد ۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم الماسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166912994 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم الماسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم الماسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم الماسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم الماسی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم الماسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.