درباره‌ی پزشک

مشاوره فردی، اضطراب، افسردگی، وسواس، اعتیاد، مشاوره خانواده، پیش از ازدواج 

کد نظام پزشکی

۲۸۴۳۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس روانشناسی

اطلاعات نیاوران

آدرس:

تهران، نیاوران، بالاتر از سه راه یاسر، جنب بانک پاسارگاد ۲۲۲۸۰۸۸۲، فلکه دوم صادقیه، ابتدای خیابان ستارخان، بلوار شهدای صادقیه شمالی، پلاک ۴ ۴۴۲۴۴۹۱۶

بیمه های طرف قرارداد

  • خدمات درمانی(سلامت)
  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • کمیته امداد

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

نیاوران
معصومه محققی
معصومه محققی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت معصومه محققی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه محققی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد معصومه محققی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت معصومه محققی چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه محققی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل معصومه محققی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب معصومه محققی کجا است؟
دکتر معصومه محققی 1 مطب در نیاوران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب معصومه محققی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا معصومه محققی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه محققی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
معصومه محققی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه محققی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد معصومه محققی چه زمانی است؟
دکتر معصومه محققی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل معصومه محققی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از معصومه محققی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به معصومه محققی رای داده‌اند. میانگین امتیازی معصومه محققی 0 از 5 است.

درباره معصومه محققی

معصومه محققی masoumeh mohagheghi از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تهران هستند. مطب معصومه محققی در تهران، نیاوران، بالاتر از سه راه یاسر، جنب بانک پاسارگاد ۲۲۲۸۰۸۸۲، فلکه دوم صادقیه، ابتدای خیابان ستارخان، بلوار شهدای صادقیه شمالی، پلاک ۴ ۴۴۲۴۴۹۱۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب معصومه محققی می‌توانید از شماره تماس‌(های) ۰۲۱۲۲۲۸۰۸۸۲ استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام معصومه محققی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی معصومه محققی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط معصومه محققی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از معصومه محققی تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد معصومه محققی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.