دکتر شیوا جوادیان

دکتر شیوا جوادیان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

77017
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شیوا جوادیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیوا جوادیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آتنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار باحوصله و دلسوز پاسخ دقیق به مریض میدن،برای هر مریض تقریبا نیم ساعت وقت میذارن.

نیره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیار دلسوز صبور متعهد و پزشکی که جدا دغدغه مداوای بیمارانشون رو دارند و فوق العاده مراعات بیمارانشون رو از هر لحاظ میکنند . براشون آرزوی سلامتی و آرامش روح و قلب دارم .

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شیوا جوادیان
نوبت مطب شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، کوچه سینا، مجتمع پل رومی 1729، طبقه دوم، واحد 14
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیوا جوادیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیوا جوادیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیوا جوادیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیوا جوادیان چقدر است؟
هزینه ویزیت شیوا جوادیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا جوادیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیوا جوادیان کجا است؟
دکتر شیوا جوادیان 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شیوا جوادیان را ببینید.
+
آیا دکتر شیوا جوادیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا جوادیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیوا جوادیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیوا جوادیان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیوا جوادیان چه زمانی است؟
دکتر شیوا جوادیان از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا جوادیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیوا جوادیان چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر شیوا جوادیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیوا جوادیان 5 از 5 است.

درباره دکتر شیوا جوادیاندکتر شیوا جوادیان dr shiva javadiyan از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر شیوا جوادیان در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، کوچه سینا، مجتمع پل رومی 1729، طبقه دوم، واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیوا جوادیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122670801، 09017777506 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیوا جوادیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیوا جوادیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیوا جوادیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیوا جوادیان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیوا جوادیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.