دکتر محمد پریمن

دکتر محمد پریمن

تخصص چشم پزشکی

تبریز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراحی های چشم 

جراحی آب مروارید(کاتاراکت)

اصلاح عیوب انکساری (حذف عینک)

لازک، لیزیک، PRK

جراحی زیبایی پلک(بلفاروپلاستی)

جراحی مجاری اشکی

کد نظام پزشکی

۸۹۹۰۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تبریز، خیابان آزادی، سه راه گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه ۳، واحد ۴

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمد پریمن بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آزادی
دکتر محمد پریمن
دکتر محمد پریمن

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد پریمن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد پریمن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد پریمن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد پریمن چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد پریمن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد پریمن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد پریمن کجا است؟
دکتر محمد پریمن 1 مطب در مطب خیابان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد پریمن، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد پریمن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد پریمن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد پریمن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد پریمن متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد پریمن چه زمانی است؟
دکتر محمد پریمن از روز دوشنبه 31 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد پریمن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد پریمن چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمد پریمن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد پریمن 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد پریمن

دکتر محمد پریمن dr mohammad pariman از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تبریز هستند. مطب دکتر محمد پریمن در تبریز، خیابان آزادی، سه راه گلگشت، ساختمان بهاران، طبقه ۳، واحد ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد پریمن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133359991 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد پریمن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد پریمن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد پریمن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد پریمن تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد پریمن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.