دکتر علی اکبر رامجردی

دکتر علی اکبر رامجردی

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

66857

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب بلوار نصر

آدرس:

شیراز، بلوار نصر، ریاستی اول، ۲۰ متری استانداری، ساختمان صحت

تلفن:07137303632

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اکبر رامجردی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علی اکبر رامجردی
نوبت مطب بلوار نصر
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، بلوار نصر، ریاستی اول، ۲۰ متری استانداری، ساختمان صحت
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اکبر رامجردی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اکبر رامجردی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اکبر رامجردی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اکبر رامجردی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اکبر رامجردی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر رامجردی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اکبر رامجردی کجا است؟
دکتر علی اکبر رامجردی 1 مطب در مطب بلوار نصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اکبر رامجردی را ببینید.
+
آیا دکتر علی اکبر رامجردی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر رامجردی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اکبر رامجردی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اکبر رامجردی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اکبر رامجردی چه زمانی است؟
دکتر علی اکبر رامجردی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر رامجردی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اکبر رامجردی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی اکبر رامجردی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اکبر رامجردی 0 از 5 است.

درباره دکتر علی اکبر رامجردیدکتر علی اکبر رامجردی dr ali akbar ramjerdi از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر علی اکبر رامجردی در شیراز، بلوار نصر، ریاستی اول، ۲۰ متری استانداری، ساختمان صحت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اکبر رامجردی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137303632 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اکبر رامجردی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اکبر رامجردی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اکبر رامجردی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اکبر رامجردی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اکبر رامجردی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.