دکتر طاهره معمار کرمانی

دکتر طاهره معمار کرمانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

21432
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر طاهره معمار کرمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر طاهره معمار کرمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سعیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خانم دکتر طاهره معمار کرمانی عالی هستن بسیار پزشک دقیق ، آرام و با متانت آرامشی که در ایشون هست بیمار رو کلی آروم می‌کنه خوب به حرف بیمار گوش میکنن من خیلی راضی هستم حدود ۲۰ سال هست بیمار ایشون هستم

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر معمار کرمانی فوق العاده هستند. خدا حفظشون کنه حاذق و با اطلاعات هستند.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دكتر بسيار آرام و پر انرژي و انرژي مثبت و خيلي صبور و مهربان

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر طاهره معمار کرمانی
نوبت مطب اکباتان
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، شهرک اکباتان، خیابان نفیسی، سه‌راه مخابرات، برج آبی، طبقه 3، آسانسور 2

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طاهره معمار کرمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طاهره معمار کرمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طاهره معمار کرمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طاهره معمار کرمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت طاهره معمار کرمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره معمار کرمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طاهره معمار کرمانی کجا است؟
دکتر طاهره معمار کرمانی 1 مطب در مطب اکباتان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر طاهره معمار کرمانی را ببینید.
+
آیا دکتر طاهره معمار کرمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره معمار کرمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طاهره معمار کرمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طاهره معمار کرمانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طاهره معمار کرمانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر طاهره معمار کرمانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره معمار کرمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طاهره معمار کرمانی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر طاهره معمار کرمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طاهره معمار کرمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر طاهره معمار کرمانیدکتر طاهره معمار کرمانی dr tahereh memar kermani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر طاهره معمار کرمانی در تهران، شهرک اکباتان، خیابان نفیسی، سه‌راه مخابرات، برج آبی، طبقه 3، آسانسور 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاهره معمار کرمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144668445 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاهره معمار کرمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاهره معمار کرمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاهره معمار کرمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاهره معمار کرمانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طاهره معمار کرمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.