دکتر مهتاب فرهمندفر

دکتر مهتاب فرهمندفر

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کد نظام پزشکی

68521

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهتاب فرهمندفر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مهتاب فرهمندفر
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو57,000 تومان
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهتاب فرهمندفر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهتاب فرهمندفر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهتاب فرهمندفر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهتاب فرهمندفر چقدر است؟
هزینه ویزیت مهتاب فرهمندفر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهتاب فرهمندفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهتاب فرهمندفر کجا است؟
دکتر مهتاب فرهمندفر تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر مهتاب فرهمندفر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهتاب فرهمندفر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهتاب فرهمندفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهتاب فرهمندفر متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهتاب فرهمندفر چه زمانی است؟
دکتر مهتاب فرهمندفر از روز یکشنبه 21 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهتاب فرهمندفر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهتاب فرهمندفر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهتاب فرهمندفر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهتاب فرهمندفر 0 از 5 است.

درباره دکتر مهتاب فرهمندفردکتر مهتاب فرهمندفر dr mahtab farahmandfar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهتاب فرهمندفر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهتاب فرهمندفر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهتاب فرهمندفر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهتاب فرهمندفر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهتاب فرهمندفر متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهتاب فرهمندفر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.