دکتر مهناز ولی زاده

دکتر مهناز ولی زاده

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

46711

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، خیابان منظرنژاد، بالاتراز میرداماد، پلاک 60، واحد 15

تلفن:02122859098

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهناز ولی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهناز ولی زاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شریعتی
تهران - تهران، خیابان شریعتی، خیابان منظرنژاد، بالاتراز میرداماد، پلاک 60، واحد 15


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو104,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهناز ولی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهناز ولی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهناز ولی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهناز ولی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مهناز ولی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز ولی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهناز ولی زاده کجا است؟
دکتر مهناز ولی زاده 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهناز ولی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر مهناز ولی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز ولی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهناز ولی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهناز ولی زاده متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهناز ولی زاده چه زمانی است؟
دکتر مهناز ولی زاده از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز ولی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهناز ولی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهناز ولی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهناز ولی زاده 0 از 5 است.
درباره دکتر مهناز ولی زاده


دکتر مهناز ولی زاده dr mahnaz vali zadeh از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر مهناز ولی زاده در تهران، خیابان شریعتی، خیابان منظرنژاد، بالاتراز میرداماد، پلاک 60، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی,مشاوره تلفنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهناز ولی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122859098 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهناز ولی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهناز ولی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهناز ولی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهناز ولی زاده متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهناز ولی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.