دکتر فرزاد دهقانی فر

دکتر فرزاد دهقانی فر

دکترای روانشناسی

کرمان

درباره‌ی پزشک

مدرس دانشگاه

پژوهشگر 

داور مقالات کشوری

مشاور ارشد مداخله در بحران خانواده

برگزاری کارگاه های اموزشی تخصصی و عمومی

روانکاوی

مشاوره اختلالات روانی

اختلالات شخصیت

شکست عاطفی

کد نظام پزشکی

۸۱۹۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار جمهوری

آدرس:

کرمان، بلوار جمهوری، خیابان والفجر شمالی، نبش کوچه ۱۳

بیمه های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح
  • سلامت

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار جمهوری

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فرزاد دهقانی فر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر فرزاد دهقانی فر
دکتر فرزاد دهقانی فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزاد دهقانی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزاد دهقانی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد دهقانی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزاد دهقانی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزاد دهقانی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد دهقانی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزاد دهقانی فر کجا است؟
دکتر فرزاد دهقانی فر 1 مطب در مطب بلوار جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرزاد دهقانی فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرزاد دهقانی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد دهقانی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزاد دهقانی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزاد دهقانی فر متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزاد دهقانی فر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد دهقانی فر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد دهقانی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزاد دهقانی فر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرزاد دهقانی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزاد دهقانی فر 0 از 5 است.

درباره دکتر فرزاد دهقانی فر

دکتر فرزاد دهقانی فر dr farzad dehghani far از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی کرمان هستند. مطب دکتر فرزاد دهقانی فر در کرمان، بلوار جمهوری، خیابان والفجر شمالی، نبش کوچه ۱۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزاد دهقانی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432448773 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزاد دهقانی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزاد دهقانی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزاد دهقانی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزاد دهقانی فر تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزاد دهقانی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.