%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۱۷۰۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)
 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان نادری شمالی

آدرس:

قزوین، خیابان نادری شمالی، طبقه فوقانی داروخانه رازی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به سید محمد فتحی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان نادری شمالی
ملاحظات

زمان نوبت گیری مربوط به حضور شما در مطب می باشد و ویزیت پزشک با هماهنگی منشی انجام می شود، که با توجه به شلوغی مطب ممکن است با معطلی صورت گیرد. 

سید محمد فتحی
سید محمد فتحی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سید محمد فتحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد فتحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سید محمد فتحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سید محمد فتحی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد فتحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سید محمد فتحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سید محمد فتحی کجا است؟
دکتر سید محمد فتحی 1 مطب در مطب خیابان نادری شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب سید محمد فتحی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا سید محمد فتحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد فتحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سید محمد فتحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد فتحی متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سید محمد فتحی چه زمانی است؟
دکتر سید محمد فتحی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سید محمد فتحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سید محمد فتحی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به سید محمد فتحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سید محمد فتحی 5 از 5 است.

درباره سید محمد فتحی

سید محمد فتحی dr seyed mohammad fathi از دکترهای متخصص فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) قزوین هستند. مطب سید محمد فتحی در قزوین، خیابان نادری شمالی، طبقه فوقانی داروخانه رازی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سید محمد فتحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02833324912 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سید محمد فتحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سید محمد فتحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سید محمد فتحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سید محمد فتحی فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) ، تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سید محمد فتحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.