%75
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)
 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان نادری شمالی

آدرس:

قزوین، خیابان خیام جنوبی، روبروی پاساژ الغدیر، کوچه تعهدی، ساختمان پزشکان تریتا

تلفن:02833239172

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به سید محمد فتحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران سید محمد فتحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%75
3 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دقیق و با حوصله و تشخیص عالی

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

زمان کافی برای معاینه ویزیت انجام ندادند و داروها وآزمایش را به صورت اینترنتی انجام نمی‌دهند واین‌باعث هزینه خیلی زیادبرای بیمار میشود

شیر محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام،برای جلسه اول که ویزیت شدم و راهنمایی فرمودند خوب بود، فعلادرمان اسلیم شروع نشده...بدنم شدیدا خارش داره،مراجعه کردم....

یاسمین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از سید محمد فتحی
نوبت مطب خیابان نادری شمالی
رزرو آنلاین نوبت
قزوین - قزوین، خیابان خیام جنوبی، روبروی پاساژ الغدیر، کوچه تعهدی، ساختمان پزشکان تریتا

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سید محمد فتحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد فتحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سید محمد فتحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سید محمد فتحی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد فتحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سید محمد فتحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سید محمد فتحی کجا است؟
دکتر سید محمد فتحی 1 مطب در مطب خیابان نادری شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سید محمد فتحی را ببینید.
+
آیا سید محمد فتحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد فتحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سید محمد فتحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد فتحی متخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) و کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سید محمد فتحی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد فتحی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل سید محمد فتحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سید محمد فتحی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به سید محمد فتحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سید محمد فتحی 4 از 5 است.

درباره سید محمد فتحیدکتر سید محمد فتحی dr seyed mohammad fathi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان قزوین هستند. مطب سید محمد فتحی در قزوین، خیابان خیام جنوبی، روبروی پاساژ الغدیر، کوچه تعهدی، ساختمان پزشکان تریتا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سید محمد فتحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02833239172 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سید محمد فتحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سید محمد فتحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سید محمد فتحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سید محمد فتحی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سید محمد فتحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.