دکتر فهیمه مقدسی

دکتر فهیمه مقدسی

تخصص کودکان و نوزادان

کد نظام پزشکی

26832

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فهیمه مقدسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فهیمه مقدسی
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو67,000 تومان
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 15:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فهیمه مقدسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فهیمه مقدسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فهیمه مقدسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فهیمه مقدسی چقدر است؟
هزینه ویزیت فهیمه مقدسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه مقدسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فهیمه مقدسی کجا است؟
دکتر فهیمه مقدسی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر فهیمه مقدسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه مقدسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فهیمه مقدسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فهیمه مقدسی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فهیمه مقدسی چه زمانی است؟
دکتر فهیمه مقدسی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه مقدسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فهیمه مقدسی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فهیمه مقدسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فهیمه مقدسی 0 از 5 است.

درباره دکتر فهیمه مقدسیدکتر فهیمه مقدسی dr fahimeh moghadasi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فهیمه مقدسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فهیمه مقدسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فهیمه مقدسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فهیمه مقدسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فهیمه مقدسی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فهیمه مقدسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.