دکتر فرناز بیگی شاه

دکتر فرناز بیگی شاه

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

72955

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرناز بیگی شاه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فرناز بیگی شاه
نوبت مطب خیابان مدنی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، تقاطع اتوبان امام علی با متروی مدنی، خیابان مدنی جنوبی، بن بست درویش
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرناز بیگی شاه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرناز بیگی شاه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرناز بیگی شاه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرناز بیگی شاه چقدر است؟
هزینه ویزیت فرناز بیگی شاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز بیگی شاه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرناز بیگی شاه کجا است؟
دکتر فرناز بیگی شاه 1 مطب در مطب خیابان مدنی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرناز بیگی شاه را ببینید.
+
آیا دکتر فرناز بیگی شاه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز بیگی شاه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرناز بیگی شاه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرناز بیگی شاه متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرناز بیگی شاه چه زمانی است؟
دکتر فرناز بیگی شاه از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز بیگی شاه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرناز بیگی شاه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرناز بیگی شاه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرناز بیگی شاه 0 از 5 است.

درباره دکتر فرناز بیگی شاهدکتر فرناز بیگی شاه dr farnaz beygishah از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فرناز بیگی شاه در تهران، تقاطع اتوبان امام علی با متروی مدنی، خیابان مدنی جنوبی، بن بست درویش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرناز بیگی شاه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177158195-02177158194 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرناز بیگی شاه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرناز بیگی شاه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرناز بیگی شاه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرناز بیگی شاه متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرناز بیگی شاه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.