دکتر محمد عطاریان

دکتر محمد عطاریان

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

76885

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات کلینیک بیمارستان آبان

آدرس:

تهران، میدان ولیعصر، خیابان کریم خان، خیابان شهید عضدی جنوبی ( آبان )، کلینیک بیمارستان خصوصی آبان

تلفن:02183839000

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد عطاریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد عطاریان
نوبت مطب کلینیک بیمارستان آبان
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان ولیعصر، خیابان کریم خان، خیابان شهید عضدی جنوبی ( آبان )، کلینیک بیمارستان خصوصی آبان
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو90,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 19:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد عطاریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد عطاریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد عطاریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد عطاریان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد عطاریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد عطاریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد عطاریان کجا است؟
دکتر محمد عطاریان 1 مطب در کلینیک بیمارستان آبان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد عطاریان را ببینید.
+
آیا دکتر محمد عطاریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد عطاریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد عطاریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد عطاریان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد عطاریان چه زمانی است؟
دکتر محمد عطاریان از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد عطاریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد عطاریان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد عطاریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد عطاریان 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد عطاریاندکتر محمد عطاریان dr mohammad attariyan از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر محمد عطاریان در تهران، میدان ولیعصر، خیابان کریم خان، خیابان شهید عضدی جنوبی ( آبان )، کلینیک بیمارستان خصوصی آبان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد عطاریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02183839000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد عطاریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد عطاریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد عطاریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد عطاریان متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد عطاریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.