دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمد علی امین سبحانی

دکتر محمد علی امین سبحانی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ جراحی شبکیه و لیزر
تبریز

کد نظام پزشکی

26129
%96
پیشنهاد(از 22 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور، نرسیده به باغشمال، ساختمان آبان، طبقه 2، واحد 9

تلفن:04135571237

بیمه‌های طرف قرارداد

 • ایرانیان
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد علی امین سبحانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد علی امین سبحانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 22 کاربر)

%96
21 کاربر از 22 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

سیف اله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام دکتر بسیار عالی و توانمند و با تجربه ای هستن

ناهیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

آقای دکتر امین سبحانی انسانی بسیار خوش برخورد و محترم هستند که همگان از طبابت شون بسیار راضی هستند و من بدلیل رضایت اطرافیان به ایشان مراجعه کرده ام

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار پزشک حاذقی هستن..... اگر کمی با ملاطفت بابیمار راجع به بیماریش صحبت کنن، باتوجه به وقتی که برای توضیحات ومشاوره میگذارن و کامل شرح میدن، بی نظیر خواهدبود.

مصطفی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ده سال پیش اینجانب قبا از انکه به ایشان مراجعه نمایم توسط چند دکتر زخم چشم اینجانب که ناشی از بیماری بهجت بود متاسفانه تشخیص داده نشده بود ولی با معرفی خانم فرزانه فرمانی دختر عمه گرامی به اقای دکتر معرفی در ملاقات اول بدون اینکه روی صندلی ویزیت بنشینم معرفی برای دکتر متخصص روماتولوژی ام اماده شده بود که پس از چند روز معالجه و بهبود یافتم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد علی امین سبحانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان 17 شهریور
تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور، نرسیده به باغشمال، ساختمان آبان، طبقه 2، واحد 9


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد علی امین سبحانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد علی امین سبحانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد علی امین سبحانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد علی امین سبحانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد علی امین سبحانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی امین سبحانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد علی امین سبحانی کجا است؟
دکتر محمد علی امین سبحانی 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد علی امین سبحانی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد علی امین سبحانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی امین سبحانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد علی امین سبحانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد علی امین سبحانی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد علی امین سبحانی چه زمانی است؟
دکتر محمد علی امین سبحانی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی امین سبحانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد علی امین سبحانی چقدر است؟
تا کنون 22 نفر به دکتر محمد علی امین سبحانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد علی امین سبحانی 5 از 5 است.
درباره دکتر محمد علی امین سبحانی


دکتر محمد علی امین سبحانی dr mohammad ali amin sobhani از دکترهای متخصص چشم پزشکی تبریز هستند. مطب دکتر محمد علی امین سبحانی در تبریز، خیابان 17 شهریور، نرسیده به باغشمال، ساختمان آبان، طبقه 2، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد علی امین سبحانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135571237 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد علی امین سبحانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد علی امین سبحانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد علی امین سبحانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد علی امین سبحانی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد علی امین سبحانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.