دکتر محمد علی امین سبحانی

دکتر محمد علی امین سبحانی

کد نظام پزشکی: 26129
فلوشیپ جراحی شبکیه و لیزر
4.7 (70 نظر)
٪93 پیشنهاد کاربران
2204 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر محمد علی امین سبحانی

مطب خیابان 17 شهریور
آدرس: تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور، نرسیده به باغشمال، ساختمان آبان، طبقه 2، واحد 9
اولین نوبت آزاد:فردا | 16:30

آدرس مطب دکتر محمد علی امین سبحانی

مطب خیابان 17 شهریور
آدرس:
تبریز، خیابان 17 شهریور، نرسیده به باغشمال، ساختمان آبان، طبقه 2، واحد 9
تلفن:

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر محمد علی امین سبحانی

بیمه ایرانیان
بیمه خدمات درمانی سلامت
بیمه تامین اجتماعی
بیمه نیروهای مسلح

نظرات درباره دکتر محمد علی امین سبحانی

4.7
از 70 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%93
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/04/13)
نوبت دهی مطب
(1403/04/13)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
چشم راستم چند روزی تاری دید داشت که بنا به تشخیص دکتر باید از چشمم عکس انداخته شده و علت دقیق این عارضه تشخیص داده شود
زهرا(1403/04/08)
نوبت دهی مطب
(1403/04/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: عمل جراحی شبکیه چشم
علت مراجعه: موارد دیگر
حسن(1403/04/04)
نوبت دهی مطب
(1403/04/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
داشتن آب مروارید که یه چشمم قبلاً ایشون عمل کرده بودن الآنم جهت این یکی چشمم مراجعه کردم و راضی ام دکتر خوش اخلاقی هستن
کاربر دکترتو(1403/03/27)
نوبت دهی مطب
(1403/03/27)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
جهت عمل شبکه خانم ۸۸ساله د رحال حاضر در دوران نقاهت هستند
جلال(1403/03/24)
(1403/03/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
باسلام، جناب آقای دکتر امین سبحانی بدون تعارف و با جدیت و قطعیت تمام یکی از ۳ پزشک فوق‌العاده و بی نظیر نه تنها در ایران بلکه میشه با اطمینان گفت در جهان نیز می باشد، جناب آقای دکتر با بیش از حداقل ۳۰ سال سابقه فعال و مستمر و تاثیر گذار در امر درمان یکی از بزرگترین افتخارات و باورهای استان آذربایجان شرقی میباشند،و بنده و کلیه خانواده و دوستان و آشنایانی که آقای دکتر را می شناسند و یا مریض ایشان بودند افتخار این را دارند که آقای دکتر را از نزدیک رویت کرده و افتخار استفاده از جملات شیوای ایشان را نیز داشتند.آقای دکتر یکی از پزشکان بی‌نظیر و نادری هستند که در تبریز ساکن هستند، جناب آقای دکتر به جز حسنات بی شمار در رفتار و منش یک پزشک مردمی و بسیار مهربان و دلسوز می باشند، امیدوارم همه ایرانیان حداقل یک بار البته به جز مواقع مریضی افتخار هم صحبتی و دست‌بوسی ایشان را داشته باشن،جناب دکتر به جز تعاریف بنده در تخصص خود نیز بدون کوچکترین بزرگ نمایی بهتر از بهتر هستند ،در دو مورد عمل چشمان مادر پیر بنده که بقیه دکترها جواب کرده بودند ولی با امیدواری ۱۰۰%که به مادر و بنده دادن ایشان را بسیار عالی و بدون نیاز به بستری عمل کرده و در حال حاضر که حدود۸سال از عمل میگذره بهتر از هر جوانی بینایی خود را دارد، از خداوند عاجزانه خواهش میکنم از عمر بنده حقیر برداره و به عمر آقای دکتر بیافزاید تا بتواند افراد بیشتری را از نابینایی و سایر مشکلات نجات دهن
کاربر دکترتو(1403/03/06)
نوبت دهی مطب
(1403/03/06)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
عدم رضایت

سوالات متداول راجع به دکتر محمد علی امین سبحانی

چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد علی امین سبحانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد علی امین سبحانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد علی امین سبحانی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر محمد علی امین سبحانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد علی امین سبحانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی امین سبحانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر محمد علی امین سبحانی کجا است؟
دکتر محمد علی امین سبحانی 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد علی امین سبحانی را ببینید.
آیا دکتر محمد علی امین سبحانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی امین سبحانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر محمد علی امین سبحانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد علی امین سبحانی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد علی امین سبحانی چه زمانی است؟
دکتر محمد علی امین سبحانی از روز چهارشنبه 27 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد علی امین سبحانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد علی امین سبحانی چقدر است؟
تا کنون 70 نفر به دکتر محمد علی امین سبحانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد علی امین سبحانی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر محمد علی امین سبحانیدکتر محمد علی امین سبحانی dr mohammad ali amin sobhani از دکترهای متخصص چشم پزشکی تبریز هستند. مطب دکتر محمد علی امین سبحانی در تبریز، خیابان 17 شهریور، نرسیده به باغشمال، ساختمان آبان، طبقه 2، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد علی امین سبحانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135571237 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد علی امین سبحانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد علی امین سبحانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد علی امین سبحانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد علی امین سبحانی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد علی امین سبحانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.