دکتر سید جلال الدین درخشان فر

دکتر سید جلال الدین درخشان فر

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

تبریز
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

44224

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور، نرسیده به چهارراه باغ شمال ساختمان آبان طبقه 4

تلفن:04135576412

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید جلال الدین درخشان فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید جلال الدین درخشان فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان 17 شهریور
دکتر سید جلال الدین درخشان فر
دکتر سید جلال الدین درخشان فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید جلال الدین درخشان فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید جلال الدین درخشان فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید جلال الدین درخشان فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید جلال الدین درخشان فر چقدر است؟
هزینه ویزیت سید جلال الدین درخشان فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جلال الدین درخشان فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید جلال الدین درخشان فر کجا است؟
دکترسید جلال الدین درخشان فر مطب خیابان 17 شهریور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید جلال الدین درخشان فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید جلال الدین درخشان فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید جلال الدین درخشان فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید جلال الدین درخشان فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید جلال الدین درخشان فر متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید جلال الدین درخشان فر چه زمانی است؟
دکتر سید جلال الدین درخشان فر از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید جلال الدین درخشان فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید جلال الدین درخشان فر چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر سید جلال الدین درخشان فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید جلال الدین درخشان فر 5 از 5 است.

درباره دکتر سید جلال الدین درخشان فردکترسید جلال الدین درخشان فر dr seyyed jalalodin derakhshanfar از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تبریز هستند. مطب دکتر سید جلال الدین درخشان فر در تبریز، خیابان 17 شهریور، نرسیده به چهارراه باغ شمال ساختمان آبان طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید جلال الدین درخشان فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135576412 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید جلال الدین درخشان فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید جلال الدین درخشان فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید جلال الدین درخشان فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید جلال الدین درخشان فر متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید جلال الدین درخشان فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.