دکتر داور خوب سیرت

دکتر داور خوب سیرت

تخصص ارتوپدی

تبریز
%86
پیشنهاد(از 14 کاربر)

کد نظام پزشکی

27026

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغشمال، نبش داروخانه بقراط، ساختمان آبان، طبقه دوم

تلفن:04135549800

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر داور خوب سیرت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر داور خوب سیرت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%86
12 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  11 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان 17 شهریور
ملاحظات

ساعت های گرفته شده صرفا جهت حضور در مطب است و لطفا برای تاخیر صبور باشید.

دکتر داور خوب سیرت
دکتر داور خوب سیرت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داور خوب سیرت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داور خوب سیرت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داور خوب سیرت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داور خوب سیرت چقدر است؟
هزینه ویزیت داور خوب سیرت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داور خوب سیرت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داور خوب سیرت کجا است؟
دکترداور خوب سیرت مطب خیابان 17 شهریور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر داور خوب سیرت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر داور خوب سیرت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داور خوب سیرت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داور خوب سیرت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داور خوب سیرت متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داور خوب سیرت چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر داور خوب سیرت تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر داور خوب سیرت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داور خوب سیرت چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر داور خوب سیرت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داور خوب سیرت 5 از 5 است.

درباره دکتر داور خوب سیرتدکترداور خوب سیرت dr davar khob sirat از دکترهای متخصص ارتوپدی تبریز هستند. مطب دکتر داور خوب سیرت در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغشمال، نبش داروخانه بقراط، ساختمان آبان، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داور خوب سیرت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135549800 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داور خوب سیرت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داور خوب سیرت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داور خوب سیرت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داور خوب سیرت متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داور خوب سیرت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.