دکتر مهدی آفاقی سرای

دکتر مهدی آفاقی سرای

تخصص ارتوپدی

تبریز

کد نظام پزشکی

114154
%97
پیشنهاد(از 29 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح استخوان و مفاصل

تعویض مفاصل و آرتروسکوپی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب پاستور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین طالقانی و شریعتی، مجتمع پزشکی مبین، طبقه اول، واحد A5

تلفن:04133104715

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • ایثارگران

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی آفاقی سرای را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی آفاقی سرای بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 29 کاربر)

%97
28 کاربر از 29 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

نسرین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

اسد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار خوبی هستند خوش اخلاق و خوش برخورد.

مومینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالین

محبوب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

راضی نبودم و به پزشک دیگری ارجاع دادند.

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوش اخلاق--صبور--و کاربلد و دارای تخصص و تبهر ویژه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی آفاقی سرایسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی آفاقی سرای را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی آفاقی سرای نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی آفاقی سرای در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی آفاقی سرای چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی آفاقی سرای با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی آفاقی سرای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی آفاقی سرای کجا است؟
دکتر مهدی آفاقی سرای 1 مطب در مطب پاستور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی آفاقی سرای را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی آفاقی سرای امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی آفاقی سرای در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی آفاقی سرای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی آفاقی سرای متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی آفاقی سرای چه زمانی است؟
دکتر مهدی آفاقی سرای از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی آفاقی سرای در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی آفاقی سرای چقدر است؟
تا کنون 29 نفر به دکتر مهدی آفاقی سرای رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی آفاقی سرای 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی آفاقی سرایدکتر مهدی آفاقی سرای dr mehdi afaghi sarai از دکترهای متخصص ارتوپدی تبریز هستند. مطب دکتر مهدی آفاقی سرای در تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین طالقانی و شریعتی، مجتمع پزشکی مبین، طبقه اول، واحد A5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی آفاقی سرای می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133104715 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی آفاقی سرای و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی آفاقی سرای هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی آفاقی سرای فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی آفاقی سرای متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی آفاقی سرای مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.