دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس)

اطلاعات مطب خیابان پاستور

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، بین تقاطع شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه 5

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بابک ابری اقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بابک ابری اقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سیامک
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ممنونم از اقای دکتر. بسیار با شخصیت و محترم و با حوصله. کلی وقت گذاشتن برای معاینه. محیط مطب هم پر از ارامش و انرژی مثبت. یه تجربه عالی. 🙏🙏🙏

لاله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با سلام. من از مراجعه به آقای دکتر ابری، خیلی راضی و خوشحالم. بسیار مهربان هستند. با دقت به صحبت های من گوش کردند. برای معاینه کردن، اجازه گرفتند! تا حالا پزشک مؤدب و محترمی مانند ایشان ندیده ام. با توجه به اینکه، احتمال وخامت بیماری من را دادند، خودشان، مستقیما با پزشک متخصص رادیولوژی تماس گرفته و برای همان روز وقت رادیولوژی گرفتند. توضیحات کامل را دادند. از خدای متعال برای ایشان، طول عمر با عزت و عاقبت بخیری می خواهم.

ساناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر بااخلاقی بودن.

وحید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ایشون یک انسان کامل هستن. حدود نیم ساعت برای بنده وقت گذاشتن و کامل به سوالات بنده پاسخ دادن و توضیح دادن.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بابک ابری اقدم
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پاستور
تبریز - تبریز، خیابان پاستور جدید، بین تقاطع شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه 5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بابک ابری اقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بابک ابری اقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بابک ابری اقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بابک ابری اقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت بابک ابری اقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک ابری اقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بابک ابری اقدم کجا است؟
دکتر بابک ابری اقدم 1 مطب در مطب خیابان پاستور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بابک ابری اقدم را ببینید.
+
آیا دکتر بابک ابری اقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بابک ابری اقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بابک ابری اقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بابک ابری اقدم متخصص جراحی عمومی و جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بابک ابری اقدم چه زمانی است؟
دکتر بابک ابری اقدم از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک ابری اقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بابک ابری اقدم چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر بابک ابری اقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بابک ابری اقدم 5 از 5 است.
درباره دکتر بابک ابری اقدم


دکتر بابک ابری اقدم dr babak abriaghdam از دکترهای متخصص جراحی عمومی تبریز هستند. مطب دکتر بابک ابری اقدم در تبریز، خیابان پاستور جدید، بین تقاطع شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بابک ابری اقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09103202044 , 04135573306 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بابک ابری اقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بابک ابری اقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بابک ابری اقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بابک ابری اقدم متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قفسه سینه (جراحی توراکس) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بابک ابری اقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.