%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

رتبه اول بورد فوق تخصصی آلرژی و ایمونولوژی بالینی از تهران

رتبه بورد تخصصی کودکان

عضو انجمن آسم و آلرژی اروپا

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

بیمارستان کودکان مفید

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

انجام کلیه تست های تشخیصی اسپیرومتری، تست های پوستی

چالش های غذایی، دارویی، ایمونوتراپی

تست واکسن، تست حساسیت به زنبور

کد نظام پزشکی

123555

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)

اطلاعات بیمارستان کودکان مفید

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد، بیمارستان کودکان مفید

تلفن:02122227021

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ثمین شرفیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ثمین شرفیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

بیمارستان کودکان مفید

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر ثمین شرفیان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر ثمین شرفیان
دکتر ثمین شرفیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ثمین شرفیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ثمین شرفیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ثمین شرفیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ثمین شرفیان چقدر است؟
هزینه ویزیت ثمین شرفیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ثمین شرفیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ثمین شرفیان کجا است؟
دکترثمین شرفیان بیمارستان کودکان مفید مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ثمین شرفیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ثمین شرفیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ثمین شرفیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ثمین شرفیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ثمین شرفیان متخصص کودکان و نوزادان و آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ثمین شرفیان چه زمانی است؟
دکتر ثمین شرفیان از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ثمین شرفیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ثمین شرفیان چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر ثمین شرفیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ثمین شرفیان 5 از 5 است.

درباره دکتر ثمین شرفیاندکترثمین شرفیان dr samin sharafian از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر ثمین شرفیان در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد، بیمارستان کودکان مفید واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ثمین شرفیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122227021 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ثمین شرفیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ثمین شرفیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ثمین شرفیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ثمین شرفیان متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ثمین شرفیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.