%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

25218

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان توحید میانی

آدرس:

اصفهان خیابان توحید میانی کوچه 24 پلاک 22

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به شقایق بازرگان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران شقایق بازرگان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان توحید میانی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با شقایق بازرگان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با شقایق بازرگان می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

شقایق بازرگان
شقایق بازرگان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شقایق بازرگان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شقایق بازرگان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شقایق بازرگان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شقایق بازرگان چقدر است؟
هزینه ویزیت شقایق بازرگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شقایق بازرگان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شقایق بازرگان کجا است؟
دکترشقایق بازرگان مطب خیابان توحید میانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب شقایق بازرگان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا شقایق بازرگان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شقایق بازرگان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شقایق بازرگان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شقایق بازرگان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شقایق بازرگان چه زمانی است؟
دکتر شقایق بازرگان از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل شقایق بازرگان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شقایق بازرگان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به شقایق بازرگان رای داده‌اند. میانگین امتیازی شقایق بازرگان 5 از 5 است.

درباره شقایق بازرگاندکترشقایق بازرگان shaghayegh bazargan از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب شقایق بازرگان در اصفهان خیابان توحید میانی کوچه 24 پلاک 22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شقایق بازرگان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03131323688- 03131323683 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شقایق بازرگان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شقایق بازرگان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شقایق بازرگان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شقایق بازرگان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شقایق بازرگان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.