دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

فوق تخصص جراحی دست

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فلوشیپ جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری)

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، خیابان کیانپارس، نبش اسفند شرقی، مجتمع مهر آذین، طبقه 5، واحد 16

تلفن:09023886070

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مصطفی علوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی علوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عیسی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار عالی با تجربه و خوش برخوردی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مصطفی علوی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان کیانپارس
اهواز - اهواز، خیابان کیانپارس، نبش اسفند شرقی، مجتمع مهر آذین، طبقه 5، واحد 16


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی علوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی علوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی علوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی علوی چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی علوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی علوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی علوی کجا است؟
دکتر مصطفی علوی 1 مطب در مطب خیابان کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مصطفی علوی را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی علوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی علوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی علوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی علوی متخصص جراحی عمومی و جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی علوی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی علوی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی علوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی علوی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مصطفی علوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی علوی 5 از 5 است.
درباره دکتر مصطفی علوی


دکتر مصطفی علوی dr mostafa alavi از دکترهای متخصص جراحی عمومی اهواز هستند. مطب دکتر مصطفی علوی در اهواز، خیابان کیانپارس، نبش اسفند شرقی، مجتمع مهر آذین، طبقه 5، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی علوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09023886070 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی علوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی علوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی علوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی علوی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی علوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.