دکتر محمد باقر منوری

دکتر محمد باقر منوری

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

22201

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب آزادی

آدرس:

تهران، خیابان آزادی، نبش شادمان، ساختمان 110، انتهای راهرو، واحد 27

تلفن:02166069755

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد باقر منوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد باقر منوریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد باقر منوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد باقر منوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد باقر منوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد باقر منوری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد باقر منوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد باقر منوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد باقر منوری کجا است؟
دکتر محمد باقر منوری 1 مطب در مطب آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد باقر منوری را ببینید.
+
آیا دکتر محمد باقر منوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد باقر منوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد باقر منوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد باقر منوری متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد باقر منوری چه زمانی است؟
دکتر محمد باقر منوری از روز یکشنبه 9 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد باقر منوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد باقر منوری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمد باقر منوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد باقر منوری 0 از 5 است.

درباره دکتر محمد باقر منوریدکتر محمد باقر منوری dr mohammad bagher monavari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر محمد باقر منوری در تهران، خیابان آزادی، نبش شادمان، ساختمان 110، انتهای راهرو، واحد 27 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد باقر منوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166069755 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد باقر منوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد باقر منوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد باقر منوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد باقر منوری متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد باقر منوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.