دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر زهرا سیفی

دکتر زهرا سیفی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

102393
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

انجام پاپ اسمیر، گذاشتن  و در آوردن IUD، انجام مراقبت‌های بارداری، درمان ناباروری

انجام جراحی‌های زیبایی زنان، انجام زایمان طبیعی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، میدان صادقیه، بلوار فردوس شرق، بین رامین جنوبی و گلستان جنوبی، روبروی مرکز خرید آبشار، پلاک 250، طبقه سوم، واحد 12

تلفن:02144977660

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا سیفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا سیفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

الی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دكتر با دقت و با سواد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا سیفی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب صادقیه
تهران - تهران، میدان صادقیه، بلوار فردوس شرق، بین رامین جنوبی و گلستان جنوبی، روبروی مرکز خرید آبشار، پلاک 250، طبقه سوم، واحد 12


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا سیفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا سیفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا سیفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا سیفی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا سیفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سیفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا سیفی کجا است؟
دکتر زهرا سیفی 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا سیفی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا سیفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سیفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا سیفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا سیفی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا سیفی چه زمانی است؟
دکتر زهرا سیفی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سیفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا سیفی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهرا سیفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا سیفی 5 از 5 است.
درباره دکتر زهرا سیفی


دکتر زهرا سیفی dr zahra seyfi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر زهرا سیفی در تهران، میدان صادقیه، بلوار فردوس شرق، بین رامین جنوبی و گلستان جنوبی، روبروی مرکز خرید آبشار، پلاک 250، طبقه سوم، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا سیفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144977660 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا سیفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا سیفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا سیفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا سیفی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا سیفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.