نیره سادات میرآقا

نیره سادات میرآقا

کد نظام پزشکی: م29302

نوبت‌دهی اینترنتی مطب نیره سادات میرآقا

مطب اکباتان
آدرس: تهران - تهران، اکباتان، بلوار اصلی (نفیسی)، نبش کوچه یاس، ساختمان پزشکان، پلاک 7، طبقه 1
اولین نوبت آزاد: پنج‌شنبه 7 تیر | 11:00

درباره نیره سادات میرآقا

کارشناس پژوهشگاه رویان، عضو انجمن علمی مامایی ایران

دارای گواهینامه طب سنتی از سازمان نظام پزشکی ایران

آدرس مطب نیره سادات میرآقا

مطب اکباتان
آدرس:
تهران، اکباتان، بلوار اصلی (نفیسی)، نبش کوچه یاس، ساختمان پزشکان، پلاک 7، طبقه 1

نظرات درباره نیره سادات میرآقا

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به نیره سادات میرآقا

چطور می‌توانم نوبت نیره سادات میرآقا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیره سادات میرآقا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نیره سادات میرآقا در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت نیره سادات میرآقا چقدر است؟
هزینه ویزیت نیره سادات میرآقا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نیره سادات میرآقا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب نیره سادات میرآقا کجا است؟
دکتر نیره سادات میرآقا 1 مطب در مطب اکباتان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نیره سادات میرآقا را ببینید.
آیا نیره سادات میرآقا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیره سادات میرآقا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
نیره سادات میرآقا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیره سادات میرآقا متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نیره سادات میرآقا چه زمانی است؟
دکتر نیره سادات میرآقا از روز پنج‌شنبه 7 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نیره سادات میرآقا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نیره سادات میرآقا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نیره سادات میرآقا رای داده‌اند. میانگین امتیازی نیره سادات میرآقا 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از نیره سادات میرآقادکتر نیره سادات میرآقا nayereh sadat miragha از دکترهای متخصص مامایی تهران هستند. مطب نیره سادات میرآقا در تهران، اکباتان، بلوار اصلی (نفیسی)، نبش کوچه یاس، ساختمان پزشکان، پلاک 7، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نیره سادات میرآقا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144691402-02144691401 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نیره سادات میرآقا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نیره سادات میرآقا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نیره سادات میرآقا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نیره سادات میرآقا متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نیره سادات میرآقا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.