دکتر امیر میرزایی

دکتر امیر میرزایی

دکترای روانشناسی

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

رواندرمانی، افسردگی، اضطراب، اختلالات خلقی

مشاوره پیش از ازدواج، خانواده درمانی

هیپنوتیزم بالینی

کد نظام پزشکی

12498

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب توحید میانی

آدرس:

اصفهان، توحيد مياني، روبروي داروخانه دي، كوچه ٢٤، پلاك ٢٢

تلفن:03136260437

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر میرزایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر میرزایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب توحید میانی
دکتر امیر میرزایی
دکتر امیر میرزایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر میرزایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر میرزایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر میرزایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر میرزایی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر میرزایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر میرزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر میرزایی کجا است؟
دکترامیر میرزایی مطب توحید میانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امیر میرزایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امیر میرزایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر میرزایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر میرزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر میرزایی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر میرزایی چه زمانی است؟
دکتر امیر میرزایی از روز چهارشنبه 23 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر میرزایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر میرزایی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر امیر میرزایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر میرزایی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر میرزاییدکترامیر میرزایی dr amir mirzaei از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب دکتر امیر میرزایی در اصفهان، توحيد مياني، روبروي داروخانه دي، كوچه ٢٤، پلاك ٢٢ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر میرزایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136260437 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر میرزایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر میرزایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر میرزایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر میرزایی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر میرزایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.