نفیسه بالائی

نفیسه بالائی

کارشناس ارشد روانشناسی

روانشناس کودک نوجوان، خانواده
تهران

درباره‌ی پزشک

روانشناس کودک، نوجوان و خانواده

کد نظام پزشکی

ر-2426

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب دولت

آدرس:

تهران، خیابان دولت، روبروی بلوار کاوه، خیابان وارسته، ساختمان وارسته، پلاک 49، واحد 20، طبقه 4

اطلاعات مطب خیابان جمهوری

آدرس:

تهران، خیابان جمهوری، بین کارگر و اردیبهشت، ساختمان بانک ملی، پلاک 1284، طبقه 2

تلفن:02166975382

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نفیسه بالائی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با نفیسه بالائی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

نفیسه بالائی
نفیسه بالائی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نفیسه بالائی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نفیسه بالائی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نفیسه بالائی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نفیسه بالائی چقدر است؟
هزینه ویزیت نفیسه بالائی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نفیسه بالائی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نفیسه بالائی کجا است؟
دکترنفیسه بالائی مطب دولت و مطب خیابان جمهوری مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب نفیسه بالائی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا نفیسه بالائی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه بالائی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نفیسه بالائی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نفیسه بالائی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نفیسه بالائی چه زمانی است؟
دکتر نفیسه بالائی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نفیسه بالائی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نفیسه بالائی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نفیسه بالائی رای داده‌اند. میانگین امتیازی نفیسه بالائی 0 از 5 است.

درباره نفیسه بالائیدکترنفیسه بالائی nafiseh balaei از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب نفیسه بالائی در تهران، خیابان دولت، روبروی بلوار کاوه، خیابان وارسته، ساختمان وارسته، پلاک 49، واحد 20، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نفیسه بالائی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126652811 ، 02122547284 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نفیسه بالائی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نفیسه بالائی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نفیسه بالائی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نفیسه بالائی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نفیسه بالائی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.