دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمدرضا هاشم پور

دکتر محمدرضا هاشم پور

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

52780

درباره‌پزشک

دیابتیست و وندولوژیست - بیوتراپیست

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

درمان زخم های دیابت، عفونی، بستر، فشاری، شریانی، وریدی، برگر، واریسی، لنفاتیک، سوختگی، ارتوپدی، عوارض جراحی، سرطانی و بدخیم، رادیوتراپی، شیمی درمانی، استومی، اسکار، تصادفات، روماتولوژیک، سالک، نکروزه، استخوانی، استئو میلیت، گلوله و تروما، آبسه و کیسه مویی، سلولیت و فاشیت و...

با امکانات بیوتراپی ( لارودرمانی، لیچ تراپی، آپی تراپی) وکیوم تراپی، اوزون تراپی، پی آر پی، پیوند آمنیون، گرافت پوست و انواع پانسمان های نوین

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان پوستچی

آدرس:

شیراز، خیابان پوستچی، چهارراه هدایت، ساختمان امیریه 2، ورودی اداری طبقه 1، واحد 1

تلفن:07132306727

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا هاشم پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا هاشم پور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پوستچی
شیراز - شیراز، خیابان پوستچی، چهارراه هدایت، ساختمان امیریه 2، ورودی اداری طبقه 1، واحد 1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا هاشم پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا هاشم پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا هاشم پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا هاشم پور چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا هاشم پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا هاشم پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا هاشم پور کجا است؟
دکتر محمدرضا هاشم پور 1 مطب در مطب خیابان پوستچی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا هاشم پور را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا هاشم پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا هاشم پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا هاشم پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا هاشم پور متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا هاشم پور چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا هاشم پور از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا هاشم پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا هاشم پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا هاشم پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا هاشم پور 0 از 5 است.
درباره دکتر محمدرضا هاشم پور


دکتر محمدرضا هاشم پور dr mohammadreza hashempor از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر محمدرضا هاشم پور در شیراز، خیابان پوستچی، چهارراه هدایت، ساختمان امیریه 2، ورودی اداری طبقه 1، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا هاشم پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132306727 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا هاشم پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا هاشم پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا هاشم پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا هاشم پور متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا هاشم پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.