فاطمه حیدری

فاطمه حیدری

کد نظام پزشکی: م-6522

نوبت‌دهی اینترنتی مطب فاطمه حیدری

مطب گوهردشت
آدرس: کرج - کرج، گوهردشت، خیابان نهم شرقی، بالای بانک مسکن
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 17:00

درباره فاطمه حیدری

بهداشت زنان و زایمان، کنترل بارداری

مشاوره ازدواج

آدرس مطب فاطمه حیدری

مطب گوهردشت
آدرس:
کرج، گوهردشت، خیابان نهم شرقی، بالای بانک مسکن
تلفن:

نظرات درباره فاطمه حیدری

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به فاطمه حیدری

چطور می‌توانم نوبت فاطمه حیدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه حیدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه حیدری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت فاطمه حیدری چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه حیدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب فاطمه حیدری کجا است؟
دکتر فاطمه حیدری 1 مطب در مطب گوهردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فاطمه حیدری را ببینید.
آیا فاطمه حیدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه حیدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
فاطمه حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه حیدری متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه حیدری چه زمانی است؟
دکتر فاطمه حیدری از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فاطمه حیدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه حیدری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فاطمه حیدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه حیدری 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از فاطمه حیدریدکتر فاطمه حیدری fatemeh heydari از دکترهای متخصص مامایی کرج هستند. مطب فاطمه حیدری در کرج، گوهردشت، خیابان نهم شرقی، بالای بانک مسکن واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه حیدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634420232 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه حیدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه حیدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه حیدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه حیدری متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه حیدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.