دکتر فرحناز دانشور

دکتر فرحناز دانشور

تخصص ارتوپدی

کرج - محمدشهر

کد نظام پزشکی

54382
%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح استخوان، مفاصل و شکستگی‌ها، کمردرد بیماری‌های ستون فقرات و زانو

تعویض مفصل

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، به طرف شهدا، بعد از زیرگذر، سمت چپ، برج شاه کرم، طبقه 5، واحد 502

اطلاعات مطب محمدشهر

آدرس:

محمدشهر، خیابان حافظ، برج میلاد نور، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرحناز دانشور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرحناز دانشور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

فهیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستند.

سودابه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوب و صبور و با حوصله ای هستند. کاملا به صحبت ها گوش می دن و راهنمایی می کنن. فقط من برای بار دوم دیگه نتونستم از ایشون نوبت بگیرم. یک بار اینترنتی گرفتم خودشون لغو کردن انداختن هفته بعدش اما هفته بعدش قبل از رفتن چون از تهران باید می رفتم کرج هر چی تماس گرفتم جواب ندادن! و اینکه فقط نوبت هاشون تا 5 عصر هست و برای شاغلین راحت نیست که بشه رفت.

شهناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستند فقط متاسفانه نمیتونیم نوبت بگیریم.

اختر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

مامانم پاهاش درد میکرد و جلسه اول ویزیت شده دارو دادن تا یک ماه بعد ببینیم چطور میشه..ولی پدرم و همکار پدرم پیش ایشون پا و کمرشون با تجویز خانم دکتر خوب شده😍

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کارشون عالیه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرحناز دانشور


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرحناز دانشور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرحناز دانشور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرحناز دانشور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرحناز دانشور چقدر است؟
هزینه ویزیت فرحناز دانشور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز دانشور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرحناز دانشور کجا است؟
دکتر فرحناز دانشور 2 مطب در مطب چهارراه طالقانی و مطب محمدشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرحناز دانشور را ببینید.
+
آیا دکتر فرحناز دانشور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز دانشور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرحناز دانشور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرحناز دانشور متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرحناز دانشور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرحناز دانشور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز دانشور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرحناز دانشور چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر فرحناز دانشور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرحناز دانشور 5 از 5 است.

درباره دکتر فرحناز دانشوردکتر فرحناز دانشور dr farahnaz daneshvar از دکترهای متخصص ارتوپدی کرج هستند. مطب دکتر فرحناز دانشور در کرج، چهارراه طالقانی، به طرف شهدا، بعد از زیرگذر، سمت چپ، برج شاه کرم، طبقه 5، واحد 502 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرحناز دانشور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09361397240-09109388440 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرحناز دانشور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرحناز دانشور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرحناز دانشور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرحناز دانشور متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرحناز دانشور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.