الهه سادات بهنام

الهه سادات بهنام

کارشناس مامایی

کرج

کد نظام پزشکی

م-10300
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

مامایی، بیماری‌های زنان، تنظیم خانواده (گذاشتن IUD)، مراقبت‌های دوران بارداری، 

مشاوره قبل و بعد از ازدواج، پاپ اسمیر، مشاوره تعیین جنسیت

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب گوهردشت

آدرس:

کرج، گوهردشت، خیابان اصلی (آزادی)، نبش چهارم شرقی، طبقه 1

تلفن:02634482466

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به الهه سادات بهنام را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران الهه سادات بهنام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

هانیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده صبور و مهربون و‌ متخصص

انتخاب نوع نوبت‌گیری از الهه سادات بهنامسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت الهه سادات بهنام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهه سادات بهنام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد الهه سادات بهنام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت الهه سادات بهنام چقدر است؟
هزینه ویزیت الهه سادات بهنام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل الهه سادات بهنام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب الهه سادات بهنام کجا است؟
دکتر الهه سادات بهنام 1 مطب در مطب گوهردشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل الهه سادات بهنام را ببینید.
+
آیا الهه سادات بهنام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهه سادات بهنام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
الهه سادات بهنام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهه سادات بهنام متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد الهه سادات بهنام چه زمانی است؟
دکتر الهه سادات بهنام از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل الهه سادات بهنام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از الهه سادات بهنام چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به الهه سادات بهنام رای داده‌اند. میانگین امتیازی الهه سادات بهنام 5 از 5 است.

درباره الهه سادات بهنامدکتر الهه سادات بهنام elahe sadat behnam از دکترهای متخصص مامایی کرج هستند. مطب الهه سادات بهنام در کرج، گوهردشت، خیابان اصلی (آزادی)، نبش چهارم شرقی، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب الهه سادات بهنام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634482466 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام الهه سادات بهنام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی الهه سادات بهنام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط الهه سادات بهنام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از الهه سادات بهنام متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد الهه سادات بهنام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.