%100
پیشنهاد(از 18 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی از اروپا و ایران

عضو انجمن اورولوژی اروپا، آمریکا و نظام پزشکی انگلستان

جراح و متخصص بیماری‌های کلیه و مجاری اداری و تناسلی

جراحی‌های پلاستیک و ترمیمی کودکان و بزرگسالان

اندویورولوژی، سنگ‌شکن، ناتوانی جنسی

کد نظام پزشکی

85441

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، خیابان پاسداران، خیابان بوستان دوم، تقاطع فرخ یزدی و گیلان غربی، نبش کوچه مهر، ساختمان رز

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • کمیته امداد
 • روستاییان

اطلاعات مطب کلینیک شاهرخی

آدرس:

کرج، 45 متری گلشهر، چهارراه گلزار، کلینیک شاهرخی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بابک کریمیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بابک کریمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%100
18 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بابک کریمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بابک کریمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بابک کریمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بابک کریمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت بابک کریمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک کریمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بابک کریمیان کجا است؟
دکتربابک کریمیان مطب پاسداران و مطب کلینیک شاهرخی مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بابک کریمیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بابک کریمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بابک کریمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بابک کریمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بابک کریمیان متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بابک کریمیان چه زمانی است؟
دکتر بابک کریمیان از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک کریمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بابک کریمیان چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر بابک کریمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بابک کریمیان 5 از 5 است.

درباره دکتر بابک کریمیاندکتربابک کریمیان dr babak karimian از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر بابک کریمیان در کرج، 45 متری گلشهر، چهارراه گلزار، کلینیک شاهرخی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بابک کریمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02633570720 , 09351028792 ,02633509751 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بابک کریمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بابک کریمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بابک کریمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بابک کریمیان متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بابک کریمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.