دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%79
پیشنهاد(از 14 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان پروستات، سنگ کلیه، ناتوانی جنسی، بیماری اورولوژی اطفال

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا بعد از زیر گذر، برج شاه‌کرم، طبقه 5، واحد 502

اطلاعات مطب فردیس

آدرس:

کرج، فردیس، بعد از کانال، بین 23 و 25 غربی، بعد از فروشگاه رفاه، ساختمان دی، طبقه 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین سخی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین سخی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%79
11 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

ابوالفضل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک بسیار خوبی هستند.

علی رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

نظرم متوسط هست....

محمدشریف
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بیهوده تجویز نمیکنند. بهترین راه رو پیشنهاد میدهند.

علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودند، عالی.

علی
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

توصیه نمی شوند...

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین سخی پور
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه طالقانی
کرج - کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا بعد از زیر گذر، برج شاه‌کرم، طبقه 5، واحد 502


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب فردیس
کرج - کرج، فردیس، بعد از کانال، بین 23 و 25 غربی، بعد از فروشگاه رفاه، ساختمان دی، طبقه 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین سخی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین سخی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین سخی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین سخی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین سخی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین سخی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین سخی پور کجا است؟
دکتر حسین سخی پور 2 مطب در مطب چهارراه طالقانی و مطب فردیس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین سخی پور را ببینید.
+
آیا دکتر حسین سخی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین سخی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین سخی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین سخی پور متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین سخی پور چه زمانی است؟
دکتر حسین سخی پور از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین سخی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین سخی پور چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر حسین سخی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین سخی پور 4 از 5 است.
درباره دکتر حسین سخی پور


دکتر حسین سخی پور dr hosein sakhipoor از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر حسین سخی پور در کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا بعد از زیر گذر، برج شاه‌کرم، طبقه 5، واحد 502 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین سخی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09302181217-02632222071 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین سخی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین سخی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین سخی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین سخی پور متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین سخی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.