دکتر شیما یارمحمدی

دکتر شیما یارمحمدی

کد نظام پزشکی: 118812
5 (13 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
90 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر شیما یارمحمدی

مطب درمانگاه پارسیان
آدرس: کرج - فردیس، فلکه دوم، درمانگاه پارسیان
اولین نوبت آزاد:جمعه 5 مرداد | 09:00

درباره دکتر شیما یارمحمدی

دارای بورد تخصصی

آنژیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، هولتر

آدرس مطب دکتر شیما یارمحمدی

مطب درمانگاه پارسیان
آدرس:
فردیس، فلکه دوم، درمانگاه پارسیان
تلفن:

نظرات درباره دکتر شیما یارمحمدی

5
از 13 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/25)
نوبت دهی مطب
(1403/03/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
به علت فشار خون بالا به ایشان مراجعه کردم و تجویز ایشان برایم بسیار خوب بود.
سید هاشم(1403/03/25)
نوبت دهی مطب
(1403/03/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: از حوصله و دقت خانم دکتر خیلی خوشم اومد
نسرین(1403/03/11)
نوبت دهی مطب
(1403/03/11)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
دکتری بسیار عالی و حاذق، با صبوری کامل به تمام مشکلات گوش کردند و راهنمایی کردن، بهتون پیشنهاد میکنم اگه مشکلی دارید به ایشون مراجعه کنید
کاربر دکترتو(1403/02/21)
نوبت دهی مطب
(1403/02/21)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
دکتر خوبی بودن و با حوصله معاینه رو انجام می دادند.
عادل(1403/02/09)
نوبت دهی مطب
(1403/02/09)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
گرفتگی رگ
طاهره(1402/12/22)
نوبت دهی مطب
(1402/12/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
من از کرج کوبیدم اومدم چند ساله دنبالش میگشتم قبلا تو کرج مریضشون بودم اینقدر دکتر خوب و عالی هستند که نگوووو . من به همه این دکتر را معرفی میکنم

سوالات متداول راجع به دکتر شیما یارمحمدی

چطور می‌توانم نوبت دکتر شیما یارمحمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیما یارمحمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیما یارمحمدی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر شیما یارمحمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت شیما یارمحمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیما یارمحمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر شیما یارمحمدی کجا است؟
دکتر شیما یارمحمدی 1 مطب در مطب درمانگاه پارسیان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شیما یارمحمدی را ببینید.
آیا دکتر شیما یارمحمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیما یارمحمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر شیما یارمحمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیما یارمحمدی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیما یارمحمدی چه زمانی است؟
دکتر شیما یارمحمدی از روز جمعه 5 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیما یارمحمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیما یارمحمدی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر شیما یارمحمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیما یارمحمدی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر شیما یارمحمدیدکتر شیما یارمحمدی dr shima yarmohammadi از دکترهای متخصص قلب و عروق کرج هستند. مطب دکتر شیما یارمحمدی در کرج، عظیمیه، خیابان شریعتی، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان کوروش، طبقه هفتم، واحد 703 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیما یارمحمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09100712623-02632560364 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیما یارمحمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیما یارمحمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیما یارمحمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیما یارمحمدی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیما یارمحمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.