دکتر افسانه سیدابراهیمی

دکتر افسانه سیدابراهیمی

تخصص کودکان و نوزادان

کرج
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

درباره‌ی پزشک

تغذیه و گوارش، آلرژی، آسم، بیماریهای عفونی، عفونت‌های ریه وتنفسی، بررسی رشد و تکامل کودک، نوزادان و نوجوانان

همکاری با بیمارستان تخت جمشید

کد نظام پزشکی

47028

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی شمالی،بلوار ماهان،کوچه آموزش و پرورش،ساختمان پزشکان ماهان،طبقه فوقانی سونوگرافی دکتر خدارحمی ،طبقه 4،واحد 10

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر افسانه سیدابراهیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر افسانه سیدابراهیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
ملاحظات

توجه فرمایید** بیماران عزیز جهت تثبیت نوبت خود، قبل از مراجعه با شماره 09109294895 تماس حاصل فرمایید. با تشکر

دکتر افسانه سیدابراهیمی
دکتر افسانه سیدابراهیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر افسانه سیدابراهیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افسانه سیدابراهیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افسانه سیدابراهیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر افسانه سیدابراهیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت افسانه سیدابراهیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه سیدابراهیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر افسانه سیدابراهیمی کجا است؟
دکترافسانه سیدابراهیمی مطب چهارراه طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر افسانه سیدابراهیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر افسانه سیدابراهیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه سیدابراهیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر افسانه سیدابراهیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افسانه سیدابراهیمی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افسانه سیدابراهیمی چه زمانی است؟
دکتر افسانه سیدابراهیمی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر افسانه سیدابراهیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افسانه سیدابراهیمی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر افسانه سیدابراهیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افسانه سیدابراهیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر افسانه سیدابراهیمیدکترافسانه سیدابراهیمی dr afsaneh seyyed ebrahimi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر افسانه سیدابراهیمی در کرج، چهارراه طالقانی شمالی،بلوار ماهان،کوچه آموزش و پرورش،ساختمان پزشکان ماهان،طبقه فوقانی سونوگرافی دکتر خدارحمی ،طبقه 4،واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افسانه سیدابراهیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09109294895,02634445352 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افسانه سیدابراهیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افسانه سیدابراهیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افسانه سیدابراهیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افسانه سیدابراهیمی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افسانه سیدابراهیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.