دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی

دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

فلوشیپ بیماری‌های پستان (ماموگرافی)
تهران

کد نظام پزشکی

92231

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب میدان شوش

آدرس:

تهران، میدان شوش، طبقه فوقانی کفش ملی، رادیولوژی شوش

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نفیسه آقاداودی جلفاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی چقدر است؟
هزینه ویزیت نفیسه آقاداودی جلفایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی کجا است؟
دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی 1 مطب در مطب میدان شوش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی را ببینید.
+
آیا دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی چه زمانی است؟
دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی 0 از 5 است.

درباره دکتر نفیسه آقاداودی جلفاییدکتر نفیسه آقاداودی جلفایی dr nafiseh aghadavodi jolfaei از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی در تهران، میدان شوش، طبقه فوقانی کفش ملی، رادیولوژی شوش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177712117-02177737293 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نفیسه آقاداودی جلفایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.