%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص رادیولوژی، سونوگرافی و سی‌تی‌اسکن

کد نظام پزشکی

76368

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، فلکه اول تهرانپارس، نبش خیابان گلبرگ (امیری طائمه)، پلاک 3، طبقه 1

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • دانا
 • کوثر
 • آسیا
 • ما
 • نیروهای مسلح
 • بانک کشاورزی
 • بانک سپه
 • تجارت نو
 • بانک صادرات
 • بانک ملی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر همایون مصلحی مقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر همایون مصلحی مقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب تهرانپارس
ملاحظات

در این مطب فعلا پزشک خانم حضور ندارند.

دکتر همایون مصلحی مقدم
دکتر همایون مصلحی مقدم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر همایون مصلحی مقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر همایون مصلحی مقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر همایون مصلحی مقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر همایون مصلحی مقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت همایون مصلحی مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر همایون مصلحی مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر همایون مصلحی مقدم کجا است؟
دکترهمایون مصلحی مقدم مطب تهرانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر همایون مصلحی مقدم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر همایون مصلحی مقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر همایون مصلحی مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر همایون مصلحی مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر همایون مصلحی مقدم متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر همایون مصلحی مقدم چه زمانی است؟
دکتر همایون مصلحی مقدم از روز پنجشنبه 17 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر همایون مصلحی مقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر همایون مصلحی مقدم چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر همایون مصلحی مقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر همایون مصلحی مقدم 5 از 5 است.

درباره دکتر همایون مصلحی مقدمدکترهمایون مصلحی مقدم dr homayoun moslehi moghadam از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر همایون مصلحی مقدم در تهران، فلکه اول تهرانپارس، نبش خیابان گلبرگ (امیری طائمه)، پلاک 3، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر همایون مصلحی مقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177737293-02177712117 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر همایون مصلحی مقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر همایون مصلحی مقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر همایون مصلحی مقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر همایون مصلحی مقدم متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر همایون مصلحی مقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.