دکتر مریم حسین آبادی

دکتر مریم حسین آبادی

تخصص کودکان و نوزادان

کرج

کد نظام پزشکی

103712
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب عظیمیه

آدرس:

کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بیمارستان تخت‌جمشید، طبقه فوقانی نمایندگی تویوتا، طبقه 2، واحد2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم حسین آبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم حسین آبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شبنم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار مهربان و با حوصله و اینکه به تک تک سوالات با آرامش پاسخ میدهند.

عماد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوب معاینه کامل فرزندم.و برخورد و توصیحات عالیییی.

سیده سلین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار کاربلد و عالی بود.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم حسین آبادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم حسین آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم حسین آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم حسین آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم حسین آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم حسین آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم حسین آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم حسین آبادی کجا است؟
دکتر مریم حسین آبادی 1 مطب در مطب عظیمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم حسین آبادی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم حسین آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم حسین آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم حسین آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم حسین آبادی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم حسین آبادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم حسین آبادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم حسین آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم حسین آبادی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مریم حسین آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم حسین آبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم حسین آبادیدکتر مریم حسین آبادی dr maryam hosein abadi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر مریم حسین آبادی در کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بیمارستان تخت‌جمشید، طبقه فوقانی نمایندگی تویوتا، طبقه 2، واحد2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم حسین آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09017474411 , 02632567025 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم حسین آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم حسین آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم حسین آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم حسین آبادی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم حسین آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.